44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Fransa Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmi adıyla Fransız Cumhuriyeti; Fransa vizesi evrakları 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. Schengen vizesi ile girilebilen Avrupa ülkeleri vize evrakları ve vize işlemlerinde kendi içinde küçük değişiklikler göstermektedir. Fransa, Almanya, İsviçre, İtalya, Hollanda Schengen ülkesi olmasına rağmen evrak ve prosedürde değişiklikler göstermekte olması sizi şaşırtmasın.  1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktadır.

Fransa Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

         Fransa Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

          UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Fransa’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Fransa Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi ( T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biyometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler


 

Fransa Vize Başvurusu

Aşkın ve tutkuların ülkesi olan Fransa herkesin gezip görmek isteyeceği ülkelerin başında gelmektedir. Eyfel Kulesi’nde aşkınızı ölümsüzleştirebilir, Paris sokaklarında kendinizi bir kartpostalda hissedebilir, Fransız kültürüne, sanatına ve sosyal hayatına bizzat tanık olabilirsiniz.
Fransa dünyanın birçok ülkesinden, birçok farklı amaçla turist çeken bir ülkedir. Eğitim, kültürel gezintiler, iş amaçlı geziler veya birçok farklı amaçtaki geziler için Fransa vizesi almanız gerekir. Her ülkede olduğu gibi Fransız vizesi almak da oldukça zorlayıcı işlemlerden oluşmaktadır. Kişiler kendilerinden istenen evrakları hazırlamalı, randevu almalı ve gereken tüm işlemleri yapmalıdır. Vize başvurularında unutulmaması gereken en önemli nokta ise vizenin sizin şahsi özelliklerinize göre verilmesidir. Eğitimden maddi duruma ziyaret amacından vize sürelerine kadar birçok prosedür sizlere göre belirlenmektedir.
Bu prosedürlere göre belgeler oluşturmak ve evrak toplamak ise oldukça zaman kaybı yaşatacaktır. Bu gibi angarya işlerle uğraşmamak için Fransa vizesi başvurularında 40 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel hizmetleri ile Vize Başvuru Merkezi tercih edilmesi en doğru yol olacaktır.

İlk başvurunuzda Fransa vizesi alabileceğiniz gibi evraklarınızda hiçbir eksiklik veya hata olmadan başvuru süreçlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Zamandan ve maddi açıdan kazanımlar sağlatacak olan vize başvuru işlemleri ile sizler de bir adım öne geçecek ve beklemeden Fransa vizesine sahip olacaksınız.
Karmaşık işlemlere girmeden, herhangi bir aksilik yaşamadan sahip olacağınız Fransa vizesi sayesinde hayalini kurduğunuz seyahati gerçekleştirecek ve bu harikulade ülkede unutamayacağınız anılar yaşayacaksınız.

Paris, Lyon, Nice, Bordeaux gibi dünyaca ünlü şehirleriyle Fransa, Moda Turizm ayrıcalıklarıyla siz değerli gezginleri bekliyor. Fransa vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Fransa vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
ArrowArrow
ArrowArrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!