44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Estonya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Estonya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa’da bulunan bir Baltık devlet olan Estonya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Estonya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

    Estonya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Tüm Vize Ücretleri Garanti Bankası Gaziosmanpaşa Şubesine Yatırılıp, İlgili Dekontun Vize Talep Sürecinde Diğer Vize Evrakları İle Birlikte Konsolosluğa İbraz Edilmesi Gerekmektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Estonya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Fransa Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

Estonya Vize Başvurusu

Bir Kuzey Avrupa ülkesi olan Estonya Sovyetler Birliğinden ayrılan ilk ülkedir. Hızlı bir zaman diliminde ekonomisini ve sosyal hayatını geliştiren bu Avrupa ülkesi, zengin doğa güzelliklerine sahiptir. Ülkenin büyük bir bölümü ormanlarla kaplıdır ve harika manzaralar oluşturmaktadır. Estonya yıl içerisinde milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Turistik amaçlı gezilerden, iş seyahatlerine, kültürel gezilerden eğitim amaçlı ziyaretlere kadar birçok konuda tercih edilebilecek Estonya tüm amaçtaki ziyaretler için ayrı ayrı vize istemektedir.
Estonya vizesi kişilerin sosyal konumlarına, vasıflarına ve gelirlerine göre farklı evraklardan ve farklı işlemlerden oluşmaktadır. Bu evrakların ve işlemlerin eksiksiz şekilde tamamlanması gerekir. Evraklarda en ufak bir hata olması vizenin çıkmayacağı anlamına gelir. İlk başvuruda çıkmayan Estonya vizesi diğer başvurularda da çıkma ihtimali düşük olacak ve sizlere hem zaman açısından hem de maddi açıdan kaysıplar yaşatacaktır.
Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve Estonya planlarınızı sekteye uğratmamak için 50 yıla yaklaşan tecrübesi ile sizlere ilk başvuruda Estonya vizesi aldıracak olan Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilir ve sorunsuz bir şekilde Estonya vizesi sahibi olabilirsiniz.
Profesyonel ekipler, sizlerin evrak toplamadan, başvuru işlemlerine kadar her aşamada yanınızda olacak ve eksiksiz şekilde bu işlemleri yapmanızı sağlayacaktır. Bilgi ve tecrübesi ile ilk seferde sizlere Estonya vizesi çıkartacak olan Vize Başvuru Merkezi hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça avantajlı konuma yükselmenizi sağlayacaktır.

Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!