Diğer Dünya Ülkeleri Vizesi

45 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz


Vize Başvurusu için gereken tüm belge ve formlar tarafımızdan doldurulmaktadır.

Vize Başvurusu

Diğer Dünya Ülkeleri Vizesi başvurusu için formu doldurun. Detaylı bilgi için sizi arayalım.

Avrupa Birliği Ülkeleri Dışında Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından Vize İsteyen Ülkelerin Vize Politikası

Vize başvuru merkezi olarak Avrupa Birliği'ne üye olmayan ülkelere de seyahatleriniz  için vize desteği vermekteyiz. Güncel bilgiye göre, Avrupa Birliği'ne dahil olmayan ülkeler;  ABD, Rusya, Andorra, Kanada, S. Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Avustralya, Çin, İsviçre, Küba, Mısır, Lihtenştayn, İzlanda ve Brezilya'dır.


Ziyaret edilecek her ülkenin, çalışanlara, ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, çiftçilere, reşit olmayanlara ve yabancı uyruklulara göre kendine has vize evrakları mevcuttur. İlgili evraklar, örnek teşkil etmek şartıyla; Pasaport, biyometrik fotoğraf, vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel-uçak rezervasyon evrakları, seyahat sağlık sigortası evrakları, seyahat amacını içeren şahsi dilekçe, banka hesap cüzdanı nüshası vs. (İlgili evraklar, meslek dallarına, hatta doğum yılınıza göre değişebilmektedir.) Vize Başvuru Merkezi, seyahatiniz için gerekli olan vize evraklarını sizden teslim alır ve vize sürecinizi başlatır. Başvurularınızı, online randevu ile yapabileceğiniz gibi, Şişli, Maltepe, Kartal, ve Pendik ilçelerinde bulunan Vize Başvuru Merkezi'ne evraklarınızı teslim ederek. Uzman kadromuzla birlikte vize sürecinizi minimum sürede, profesyonel bir iş ortağı niteliğinde başarıyla gerçekleştiriyoruz.


Web sitemiz üzerinden (www.vizebasvurumerkezi.com) vize başvurusu yapmak ya da danışmak için online randevu alarak dilerseniz ofisimize (randevunuz doğrultusunda) teşrif eder; dilerseniz de konsolosluklara bizzat kendiniz gidebilirsiniz.


Büromuza geldiğinizde, başta vize başvuru formu olmak üzere, daha önce de bahsettiğimiz gibi, gerekli evraklar için bilgilerinizi ve imzalarınızı rica ediyoruz. Akabinde sizin adınıza randevu alır, vize başvuru sürecinizi başlatmış oluruz. Bu süreçte istenilen evrakları, set halinde, şirketimize getirmenizi rica etmekteyiz, akabinde başlattığımız vize sürecinizle birlikte bu süreci kurallara uygun, disiplinli ve minimum sürede sonlandırabilmektesiniz.


Vize süreci, ne yazık ki, zorlu ve sıkıntılı bir süreç haline gelebilmektedir. Evrak sorunları, zaman yönetimi problemi gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. İşte bu anda, Vize Başvuru Merkezi olarak tüm sorunlarınıza çözüm yolu bulmak için hizmetinizde olacağız. Şirketimiz aracılığıyla, hem vize başvurularınızı, hem uçak, deniz gibi ulaşımlarınızı gerçekleştirebilir; hem de otel konaklamalarımızı, tur seyahatlerimizi dilerseniz otel-transfer imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hemen arayın veya başvuru formunu doldurun. Danışmanlarımız vize başvuru sürecinizi başlatsın.

Evrakları Hazırlayalım

Vize başvurunuz için gereken tüm belge ve formları kurallara uygun şekilde biz dolduralım.

Randevu Alalım

Danışmanlarımız konsolosluktan randevunuzu alsın ve gerekli işlemleri tamamlasın.

Vizeniz Onaylansın

Vizeniz onaylandıktan sonra, Vize Başvuru Merkezi'nden pasaportunuzu teslim alın.

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Bize Ulaşın

Maltepe
Bağdat Caddesi No: 415/62
Şişli
Esentepe Mah. Büyükdere Cd. No: 151/1
Kartal
Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Cd. D:204
Pendik
Çamçeşme Mahallesi, Fabrika Sk.
Bize mail yoluyla ulaşın
info@vizebasvurumerkezi.com
Detaylı bilgi için arayın!
444 1 883