44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Danimarka Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Kuzey Avrupa’da İskandinavya’da başkenti Kopenhag olan ülke; Danimarka Krallığı ya da kısaca
Danimarka vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Danimarka Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  Danimarka Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Danimarka’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Danimarka Konsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

Danimarka Vize Başvurusu

Kuzey Avrupa’da en güneyde yer alan Danimarka aynı zamanda bölgesinin en küçük ve en şirin ülkesi olmaktadır. Zengin doğası, tarihi ve kültürel mekanları ile oldukça başarılı bir ülke profili çizen Danimarka dünyanın her yerinden turist çekmektedir. Sadece tatil ve turistik amaç ile değil aynı zamanda eğitim, kültür ve iş amaçlı da Danimarka yüksek sayıda kişiyi çekmektedir.
Shakespeare’in Hamlet oyununa konu olan Danimarka krallığı köklü geçmişi, zengin mimari yapısı ve daha birçok farklı özellikleri ile ziyaretçilerini büyüleyen bir ülkedir. Bu eşsiz ve büyüleyici ülkeye giriş yapmak için ise vize şartı aranmaktadır. Danimarka vizesi oldukça zorlu işlemlerden sonra alınabilen bir süreç içermektedir.
Bu zorlu süreci en kolay şekilde yönlendirecek ve en hızlı şekilde Danimarka vizesi almanızı sağlayacak tek adres ise 50 yıla yaklaşan tecrübesi ile Vize Başvuru Merkezi olacaktır. Profesyonel ekipler, evrak toplama süreçlerini, randevu alımını ve kurumlardaki tüm resmi işlemleri yönetecek Danimarka vizesine sahip olana kadar sizlere en kaliteli hizmetleri sunacaktır.
Gerekli profesyonel desteği almadan yapılan vize başvurularında olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu da sizlere hem zaman açısından hem de maddi açıdan kayıplar oluşturacaktır. Aynı zamanda ikinci sefer yapılacak Danimarka vizesi başvuruları olumsuz durumlar oluşturacak ve daha zorlu bir süreç oluşmasına neden olacaktır. Bu şekilde olumsuz durumlar ile karşılaşmamak ve en kısa yoldan Danimarka vizesi almak için tek adresiniz Vize Başvuru Merkezi olacaktır.
Danimarka vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Danimarka vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!