44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Çek Cumhuriyeti Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî kısa adıyla Çekya, bir Orta Avrupa’da ülkesi olan Çek Cumhuriyeti vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Çek Cumhuriyeti Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

 Çek Cumhuriyeti Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Çek Cumhuriyeti’ndeki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Çek Cumhuriyeti Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Arka Fonu Beyaz Vesikalık Fotoğraf ( Biometrik Kabul Edilmiyor)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler


 

Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu

Orta Avrupa’nın gözde ülkelerinden biri olan Çek Cumhuriyeti tarihi ve kültürel mekanları, doğa harikası yeşil alanları, sanat ve mimari eserleri ile gezilip görülmesi gereken nadir ülkelerden biri olmaktadır. Her yurt dışı seyahatinde akıllara gelen en önemli soru ise vize başvuruları gelmektedir. Çünkü vize başvurusu son derece zorlu bir süreç oluşturmaktadır.
Fakat artık vize başvurusu sorun olmaktan çıkıyor. Hem dünyanın tüm ülkeleri için hem de Çek Cumhuriyeti vizesi için sizlere hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı hizmetleri sadece Vize Başvuru Merkezi sunacak ve en kısa sürede vize başvurularınız tamamlanıp vizeleriniz alınmış olacak.

50 yıla yaklaşan tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışı ile Vize Başvuru Merkezi evrak toplamaktan randevu alımına, başvuru süreçlerinden vizelerin teslim edilmesine kadar her süreçte yanınızda olacak.
Eğitim vizelerinden, turistik vizelere, seyahat amaçlı vizelerden iş gezisi vizelerine kadar tüm vize işlemlerinde en iyi hizmeti sunacak olan Vize Başvuru Merkezi Çek Cumhuriyeti vizesi işlemlerinde kişiye özgü şekilde hizmet sunmaktadır.

İlk başvuruda vizenizi almak, eksiksiz evraklar ile vize işlemlerine başvurularınız gerçekleştirmek için tüm destek sizlere sunulacak ve hem maddi açıdan hem de zamansal açıdan sizlere büyük kazanımlar sağlanacaktır. Unutmayın ki profesyonel işlemler almadan yapılacak vize başvurularında iptal olma oranı çok yüksektir. İlk başvuruda iptal olunduğunda ise diğer başvurular da tehlikeye girmekte ve Çek Cumhuriyeti vizesi çıkartılması çok daha zor olmaktadır.
Çek Cumhuriyeti vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Çek Cumhuriyeti vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!