44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Avustralya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmi adıyla Avustralya Milletler Topluluğu;  Avustralya vizesi için gerekli evraklar 2018, genel gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktayız.

Avustralya Vizesi  İçin Gerekli Evraklar 2018

Avustralya vize başvurusu yapacak vatandaşlarımız için uyarı: Avustralya Büyükelçiliği istenilen tüm belgelerin orijinalini veya noter onaylı kopyalarını görmek istemektedir. Ayrıca tüm Türkiye Cumhuriyeti pasaportlarına vize uygulanmaktadır. (Bordo, Gri, Yeşil, Siyah)

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi 
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Avustralya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

 

Avustralya Vize Başvurusu

Güney Yarım kürenin en gelişmiş ve en büyük ülkelerinden biri olan Avustralya zengin tarihi geçmişi ve son derece yüksek kültürel yapısı ile kesinlikle görülmesi gereken ülkeler sıralamasında ilk sıralarda tercih edilmektedir. En eski insanlık kültürü olan Aborjinlerin ortaya çıktığı bu topraklar insanlık tarihi kadar eski olmakla birlikte büyük bir kültürel mirasın da parçasını oluşturmaktadır. Eşsiz doğası, köklü tarihi, farklı mimarisi ve daha birçok farklı özelliği ile Avustralya sizi çağırıyor.
Avustralya seyahat amacı ile tercih edildiği gibi aynı zamanda eğitim ve iş seyahatleri için de tercih edilen ülkeler sıralamasındadır. Tüm Avustralya seyahatleri ise vize gerektiren yolculukları oluşturmaktadır. Oldukça titiz çalışmalar gerektiren Avustralya vizesi bireysel başvurularda zorlayıcı durumlar meydana getirebilmektedir. En ufak bir belge eksikliğinde veya yanlışlığında vize başvuruları iptal edilmekte ve diğer başvurularda olumsuz olarak değerlendirilebilmektedir.
Avustralya planlarınızı aksatmamak ve planladığınız zamanda Avustralya seyahatini gerçekleştirmek için sizlere en büyük desteği Vize Başvuru Merkezi hizmetleri sunacaktır. Yarım asırlık tecrübesi ile Avustralya vizesi için yapılacak çalışmalarda yanınızda olacak ve sizlere büyük fırsatlar sunacaktır. İlk başvurunuzda Avustralya vizesi çıkmasını sağlayacak olan Vize Başvuru Merkezi evrakların bir araya getirilmesinden kurum içi işlemlere kadar her aşamada yanınızda olacaktır. Profesyonel ekipleri tüm detayları sizlerle paylaşacak ve en kısa sürede vizenizin çıkmasını sağlayacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 27 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!