Avrupa Birliği – Schengen Ülkeleri Vizesi

45 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz


Vize Başvurusu için gereken tüm belge ve formlar tarafımızdan doldurulmaktadır.

Vize Başvurusu

Avrupa Birliği – Schengen Ülkeleri Vizesi başvurusu için formu doldurun. Detaylı bilgi için sizi arayalım.

Avrupa Birliği Ülkeleri Vize Politikası

Schengen Vizesi (A.B Ülkeleri Vizesi) yorulmadan kolayca tüm Avrupa'yı yeniden keşfe çıkabilirsiniz. Çok okurken çok gezerek de tatilin ve kültür düzeyinizin zirvesinde hayatı yeniden tanımlama şansını vize başvuru merkezi hizmetimizle elde edebilirsiniz. Tatil imkanlarımızla birlikte, çantanıza eklediğiniz şehir haritalarıyla; Yaz mevsiminde serin Estonya günlerini, denizin her mavisini gözlemleyebileceğiniz ünlü kumsallarıyla Hırvatistan tatilini, tarihi dokusuyla masalların ta kendisini yaşayabileceğiniz Prag gezilerinizi, gün batımının zarafetiyle yeşilin ve tarihin birlikteliğini yaşayacağınız Slovakya gezilerini, Çello ezgileriyle Budapeşte Şarap Festivalini, Polonya'daki gizemli labirentleriyle Wieliczka Tuz Madeni keşiflerinizi, Letonya'daki Gauja Nehri yürüyüşlerinizi, Litvanya'daki Haçlar Tepesinde bol bol fotoğraf çekmenizi kısacası tüm Avrupa Birliği ülkelerinde milyonlarca insanın yakaladığı bu fırsatlar, vize başvuru merkezimiz aracılığıyla kapınızı çalmaktadır.


Schengen vizesine dahil ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan Schengen Sözleşmesini imzalayan Avrupa Birliği üyesi ülkeleridir. Avrupa Birliği üyesi olmayan Lihtenştayn, Norveç, İzlanda ve İsviçre de Schengen bölgesine dahil olup Schengen Sözleşmesinin tarafı konumundadırlar.


Vize başvuru merkezi uzman danışmanlarımızın desteğiyle almış olduğunuz vize tipine göre, ayrıcalıklı olmak istemez misiniz? Yoğun iş temposu, genel anlamda hayat telaşesinde, yorgunluğunuzu atabilecek, rahat bir nefes alabilecek durumda olan diğer insanlarla bir arada uluslararası seyahatleriniz için vize hizmetlerimizle yanınızdayız. Uzun soluklu tatillerde, yahut birden fazla Avrupa Birliği ülkeleri seyahatlerinde, vize süreci bol zahmetli bir süreçtir. 45 yıldır kesintisiz vize hizmeti sunan Vize Başvuru Merkezimiz, sizi bu zahmetten kurtarmaya ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaya hazırdır.  İlgili  dilde dilek mektubu yazılması, Form doldurulması, istenen bilgilerin sizden alınarak konsolosluklara iletilmesi, uçak ve otel rezervasyonu yapılması, gerekirse adınıza randevu alınması gibi işlemleri sizin için yapan Vize Başvuru Merkezi'nin yüksek kalite ve disiplin anlayışıyla desteğe hazırdır. Siz de vize başvuru sürecinizi sekteye uğratmadan profesyonel ellere bırakarak vizenizi kolayca alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hemen arayın veya başvuru formunu doldurun. Danışmanlarımız vize başvuru sürecinizi başlatsın.

Evrakları Hazırlayalım

Vize başvurunuz için gereken tüm belge ve formları kurallara uygun şekilde biz dolduralım.

Randevu Alalım

Danışmanlarımız konsolosluktan randevunuzu alsın ve gerekli işlemleri tamamlasın.

Vizeniz Onaylansın

Vizeniz onaylandıktan sonra, Vize Başvuru Merkezi'nden pasaportunuzu teslim alın.

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Bize Ulaşın

Maltepe
Bağdat Caddesi No: 415/62
Şişli
Esentepe Mah. Büyükdere Cd. No: 151/1
Kartal
Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Cd. D:204
Pendik
Çamçeşme Mahallesi, Fabrika Sk.
Bize mail yoluyla ulaşın
info@vizebasvurumerkezi.com
Detaylı bilgi için arayın!
444 1 883