Ataşehir Almanya Vize Başvuru Merkezi

Ataşehir Vize Başvuru Merkezi, Schengen vizesi için gerekli evraklar, Almanya vize başvuru işlemi, Almanya vizesi, Almanya vize işlemleri

Ataşehir Vize Başvuru Merkezi

Ataşehir Vize Başvuru Merkezi, 2022 gerekli evrak listesi ve Ataşehir Vize başvuru ve Vize randevu alımı işlemleri için info@vizebasvurumerkezi.com E-mail adresimize talepte bulunabilirsiniz.  4441883 numaralı çağrı merkezimizi arayarak telefonda Profesyonel Vize uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde bulunan şubelerimize ziyaret ederek Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre Schengen vizesi kapsamında buluna tüm ülkelerin Vize başvuru kurallarını öğrenebilirsiniz. Schengen vizesi için gerekli evrakların tarafınıza yollanmasını talep edebilirsiniz.  Vize Başvuru Merkezi İngiltere, Kanada, Rusya, Avustralya, Amerika vizesi

ve Bütün Dünya ülkeleri Vize başvuruları için 05.i11.1973 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığınca yetkilendirilmiştir. Belge No: 0865 ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyesidir.

Ataşehir Almanya Vizesi

Ataşehir Almanya Vizesi, başvuru sahipleri Müracaatta bulunmadan önce, Almanya Vizesi için gerekli evrakları hazırlamalıdırlar. Almanya Vize belgeleri müracaat sahibinin Mesleğine ve sosyal statüsüne göre değişmektedir. www.vizebasvurumerkezi.com resmi internet sitemizden Almanya vize belgeleri ile ilgili tüm detaylar bulunmaktadır.

Almanya Turistik, ziyaret, ticari, Öğrenci, çalışma vizesi kural ve koşulları değişmektedir. Müracaat çeşidinizi belirleyen yegâne unsurlar mesleğiniz ve Statünüzdür.  Şirket sahibi, Emekli, Çalışan, Ev hanımı, Öğrenci, Kamu personeli, ev hanımı ve çalışmayan kişiler mesleklerine ve statülerine göre ziyaret nedenini belirleyerek müracaata bulunabilirler.

Almanya Schengen Vize Evrakları

Almanya Schengen kapsamında bulunmaktadır. Genel Olarak Schengen bölgesine seyahat edebilmek için istenilen evraklarda ciddi değişkenler söz konusu değildir. Mesleki evraklarınızın yanında destekleyici belgeler yeterli olmaktadır. Tabi seyahat nedeninizi de göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır. Olumsuz sonuçların önemi bir bölümü eksik veya yanlış doldurulan formalar ve dilekçelerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için tüm formlar ve dilekçeler kurumumuz tarafımızdan doldurulmaktadır.

Bu sayede riske girmenizi önlüyoruz. Almanya Schengen vizesi için istenilen evraklarda azalma ve kolaylık sağlıyoruz. Yurtdışı Seyahat sigortanızı %30 indirimli olarak biz yapıyoruz. Uçak bileti ve konaklama evraklarını biz tamamlıyoruz. Süreç tamamlandıktan sonra alacağınız biletin her yönü için 100 T.L indirim hakkına sahip oluyorsunuz.  Böylece Almanya vizesi için gerekli belgelerin listesinde önemli ölçüde azalma sağlıyoruz.

Almaya Vizesi İçin Gerekli Belgeler

 

Almanya Vize Başvurusu için gerekli evraklar, aşağıdaki listeden ibarettir. Başvuru için aşağıdaki evraklar yeterlidir.

  1. Passport
  2. Var ise eski Pasaportunuzun fotokopisi Vize olan tüm sayfalar
  3. Nüfus cüzdanı kopyası
  4. Biyometrik Fotoğraf 2 tane
  5. Tam vukuatlı nüfus kayıt belgesi
  6. Son 3 aya ait banka dökümleri
  7. Destekleyici belgeler

Almanya Vize Başvuru işlemleri için destekleyici belgeleri açıklamakta fayda olacaktır.Çalışıyorsanız çalıştığınız şirkete ait belgeler. Şirket sahibi iseniz şirketinize ait gerekli belgeler. Emekli iseniz emekli olduğunuza dair tescil belgesi. Ayrıca gelirinizi ve birikimleriniz gösteren belgeler. örneğin. tapu fotokopileri , araç rusat fotokopileri, kira geliri belgeleri vs. Ülkenizde güçlü bağınız olduğunu göstermektedir.

İyi yolculuklar dileriz Ataşehir Vize Başvuru Merkezi ekibi

ARA     444 18 83