Antalya Vize Başvuru Merkezi

Antalya Vize Başvuru Merkezi 2022 Evrakları

Antalya’da ikamet edenlere hizmet veren vize merkezi olarak firmamız, en güvenilir ve hızlı vize şirketleri arasında yerini almaktadır. yılların tecrübesi ile firmamız, profesyonel personeli ile sizlere en doğru bilgiyi ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda sadece vize alım işlemlerinde değil, firmamızdan konaklama mekanı ayarlama, sağlık sigortası yada vize konusunda merak ettikleriniz hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında firmamızın ülkeler ile ilgili bilgilerinden yararlanabilirsiniz. her ülkenin vize konusunda önemli kuralları olabilmektedir. Bu kurallar kapsamında pasaport kullanım süresi sınırı veya sağlık sigortası zorunluluğu görülebilmektedir. Her ülke, vize konusunda farklı koşullar belirtmektedir.

Antalya Vize Başvuru Merkezinden Alabileceğiniz Hizmetler

Antalya vize merkezi olarak sizlere en doğru bilgiyi sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu alanda şirketimizden alabileceğiniz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Gidilecek ülkede sağlık sigortası şartları
  • Gidilecek ülkede konaklama koşulları ve konaklama için en uygun yerler
  • Gidilecek ülkenin sınırdan geçmek için şartları ve özel koşulları
  • Ülkelerin pasaport süresi koşulları
  • Ülke dışına çıkma amacınıza göre farklı vize türleri arasından hangisini alacağınız
  • Vize için gerekli belgeler ve konsolosluk başvuru işlemleri
  • Vize başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler
  • Vize başvuru işlemi basamakları

Vize Başvurusu Ne Zaman Yapılır?

Antalya vize başvuru merkezi olarak danışmanlık verdiğimiz konulardan biri de vize başvuru zamanlarıdır. Bu konuda zaman belirlerken, vize türünüzün etkisi görülmektedir. Vize türünüze göre farklı zaman belirleme teknikleri kullanabilirsiniz. Eğer almak istediğiniz vize seyahat vizesi ise, seyahatinizi kararlaştırdığınız zamandan en geç 1 ay önce başvurunuzu gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Ancak seyahat nedeniniz eğitim ise, eğitim vizelerinin geç verildiğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle eğitim vizesi almak istiyorsanız, vize başvurunuzu seyahat planınızdan en geç 3 ay önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle konsolosluk yoğunluklarını atlatmış olursunuz. Ayrıca gitmek istediğiniz ülkenin özel şart ve belgelerini de karşılayacak zamanı bulabilirsiniz. Antalya vize danışmanlık olarak işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmanızı sağlarken, sizlere en uygun hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle sizleri danışmanlık almanız için firmamıza bekliyoruz.

ARA     444 18 83