Almanya Vize Başvuru Merkezi 2022

Vize Başvuru Merkezi Almanya

Almanya Vize Başvuru Merkezi

Almanya Vize Başvuru Merkezi,1973 yılından beri müşterilerine kesintisiz Almanya Vizesi danışmanlık hizmeti vermektedir. Almanya Federal Cumhuriyeti Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen İDATA tarafından akredite edilmiş bir kurumdur.

Müracaatta bulunacak kişiler bulundukları illere ve bölgelere bağlı kalmadan ofisimize şahsen gelerek randevu alamdan başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Vize Başvuru merkezi Almanya vize başvurunda bulunacak kişilere İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakası olarak iki bölgede faaliyet bulunarak hizmet vermektedir. 2021 Almanya vize evrakları www.vizebasvurumerkezi.com web sayfamızda listelenmiştir. Tüm ayrıntı ve detaylara internet sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayarak telefon yolu ile bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz mail aracılığı ile tarafınıza iletilmesini talebinde bulunabilirsiniz. Almanya Vizesi için istenilen belgeler 2021 listesine İnfo@vizebasvurumerkezi.com iletişim adresimizden talepte bulunursanız tarafınıza ayrıca ulaştırılmaktadır.

İDATA, Almanya Federal Cumhuriyeti Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur. Evrak toplama ve istişare yetkisine sahiptir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Antalya ve Trabzon’da ofisleri bulunmaktadır. Onay mercii konsolosluktur. İşlemlerinizi İDATA üzerinden gerçekleştirmeniz için istenilen belgelerin eksiksiz ve belli bir sıraya göre dosyalamanız gerekmektedir. Dilekçelerinizin usulüne uygun yazılması, vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması ayrıca İDATA sisteminden Almanya vize randevu işleminizi tamamlanması gerekmektedir.

İDATA Randevu tarihiniz ile gerekli evrakların tanzim tarihi arasında 15 günü geçmeyecek bir sürenin olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde dosyanız kabul edilmeyecektir. 2021 yılı Almanya vize fiyatı ile detaylarına, ofislerimiz veya çağrı merkezimizden telefon ile öğrenebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları içerinde bordo pasaporta sahip olanlar yapacakları ziyaretlerde başvuru yapma mecburiyetleri bulunmalıdırlar. Kurumumuz İDATA tarafından yetkilendirilerek akredite edilmiştir. Riske girmeyin Gerekli evrakların teslim alınması, formların doldurulması, dilekçelerin usulüne uygun yazılması, Randevu günü ve saatinin sizin uygun olduğunuz saate göre belirlenmesi; uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca 4 yıl 11 ay içerisinde herhangi bir Schengen vizesi  ülkesine giriş çıkışınız yok ise randevu günü ve saati belirlenen adreste sizi yalnız bırakmıyoruz. Sıra numarası almanıza ve sıraya girmenize gerekte yok. Personelimiz sizleri randevu günü ve saatinde karşılayacaktır. Dijital parmak izi uygulaması esnasında yanınızda bulunacaklardır. Yaşanabilecek olası problemleri tecrübeleri ile ve kurumumuz tarafından verilen yetki sayesinde süratle ortadan kaldıracaklardır. Tüm bu işlemler yapılırken siz oradan oraya koşturmayacaksınız. Eksik evrak derdi ile uğraşmayacaksınız. Gönül rahatlığı ile seyahat planlarınızı yapın kalan işlemleri biz eksiksiz olarak tamamlarız.

Vize Başvuru Merkezi Almanya ekibi iyi yolculuklar diler.

 

ARA     444 18 83